no-img
فروشگاه فایل نایاب

درخواست فایل


فروشگاه فایل نایاب
اطلاعیه های سایت

صفحه جدا

درخواست فایل


درخواست فایل

بخش اختصاصی سایت کستل ایران برای پاسخ گویی به درخواست رام های شما. ما تمام تلاش خود را میکنیم تا به درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین فایل پاسخ دهیم.

سلام و درود خدمت شما دوست و همکار گرامی کستل ایران

از اینکه همواره اعتماد و انتظار خود را به رام فا حفظ میکنید از شما سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم پاسخ گوی همه این انتظارات باشیم.

به دلیل ایمیل های بسیار بالایی که در برای سایت ارسال میکردید، متوجه شدیم نبود این بخش در سایت بسیار محسوس می باشد؛ پس در اسرع وقت اقدام به ایجاد بخش درخواست رام نمودیم. توجه کنید به علت اینکه رام فا، نتیجه اجتماع گروهی از بهترین افراد از متخصصین نرم افزاری کشور می باشد، و سایت بصورت اشتراکی مدیریت و عملیاتی میشود؛ درصورتی که در این بخش درخواست دهید، مدیران سایت در سریع ترین زمان ممکن (نسبت به ارسال ایمیل و یا تماس مستقیم با مدیریت سایت) نسبت به تهیه رام شما اقدام خواهند کرد.

توجه کنید در ارسال درخواست های رام خود، درصورتی که برند اصلی نیست،حتما ورژن و تاریخمادربورد، و برای نتیجه بهتر مدل IC تاچ را ذکر کنید. درخواست رام های بدون مشخصه مادربورد پاسخ داده نخواهد شد.

درمورد مقاله و همچنین پایان نامه یا نمونه سوالات نیز میتوانین در همن صفحه درخواست دهید تا خیلی سریع در سایت قرار داده شود

ضمنا دوستان و همکاران عزیز توجه کنید. درخواست های شما عزیزان بطور روزانه و پشت سرهم و به تعداد بسیار بالا در سایت ثبت میشه و تعهد ما به ارائه رام های سالم و تست شده باعث کاهش سرعت قرار دادن رام های درخواستی شما میشه. درواقع تا رامی مورد بررسی و تست قرار نگیره به هیچ وجه توسط هیچ کدوم از کارشناسان رام فا در سایت قرار نمیگره. به همین علت ممکنه در پروسه پاسخ به درخواست های شما وقفه پیش بیاد. اگر رامی موجود باشه که در کمتر از ۲۴ ساعت رام مورد نظر شما قرار داده میشه. اما اگر نبود پیام شما بدون پاسخ میمونه تا در لیست “در انتظار بررسی” به بنده و دیگر کارشناسان یادآوری بشه که اگر وقت خالی پیش اومد. بررسی کنیم و پس از یافتن، تست و آپلود اون فایل رو برای شما در سایت قرار بدیم.

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *